Çeşitli, kaliteli tasarım varlıkları koleksiyonu, Grafik tasarımcıları veya bir grafik tasarım veya web tasarım projesi deneyen herkes için mutlak bir zorunluluktur. Kötü bir işçi her zaman aletlerini suçlar ve aletlerinizin bu rekabetçi pazarda oyunun en iyisi olması gerekir.

Burada, tümü size kolaylık sağlamak için kategorize edilmiş çok sayıda en kaliteli kaynak ve varlık kaynaklarını araştırdık ve bulduk, yani ihtiyacınız ne olursa olsun, proje ne olursa olsun, hemen elinizin altında. Her şeyi sıfırdan tasarlamak için zamanınız yok ve buna da ihtiyacınız yok – bu yüzden stili korurken zamandan tasarruf etmek için bu inanılmaz kullanışlı koleksiyona göz atın. Resimler ve illüstrasyonlar, yazı tipleri ve simgeler ve çok daha fazlası. Önerilerimize göz atmak uzun vadede sizi kurtaracak, devasa google arama seçenekleri arasında gezinmenize gerek yok – bazıları buna değer, ancak çoğu değil. Bunu sizin için yaptık, tamamı yaratıcı tasarımınızda gelişmeyi ve büyümeyi bekleyen, özenle seçilmiş, kalite kontrollü bir grup. Gerçekten bir varlık olan varlıklar tasarlayın.

Stok Görüntüler Nerede Bulunur?

Görseller, görsel isteyen müşteriler tarafından haklı olarak yüksek talep görmektedir; göz alıcı, dikkat çekici, tonlayıcı, sanatsal, gerçekçi, soyut, sınır yok. Tam ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için boyut, konumlar, maskeleme, düzenleme vb. ile oynayabilirsiniz. Onlara ihtiyacın olduğunu ve orada olduklarını biliyorsun, bu yüzden yaptığımız şey, sizin ve fotoğrafçılık aramanız için 15 harika site bulduk.

1. Pexels

Herkesin fotoğraf veya video yüklemesi veya indirmesi için geniş bir site. Anahtar kelimeler veya kategoriler, türler, stiller vb. arasında arama yapabilir, ardından tıklamanız ve indirmeniz yeterlidir. Birkaç indirme seçeneğiniz var, yeniden boyutlandırın ve dilerseniz resim hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tür: Pexels’taki tüm resimler, ticari kullanım için bile tamamen ücretsizdir . Pexels ile ilgili tüm görseller ve videolar, Creative Commons Zero lisansı altında lisanslanmıştır. Atıf gerekmez, ancak elbette takdir edilir.

2. Unsplash

Büyük ve büyüyen Unsplash, 1,5 milyondan fazla fotoğrafa, 150.000’den fazla katkıda bulunan fotoğrafçıya sahip olduğunu ve ayda 11 milyardan fazla fotoğraf gösterimi ürettiğini iddia eden bir stok fotoğraf sitesidir. Herkes yükleyebilir, ancak fotoğraflar daha sonra düzenleme personeli tarafından küratörlüğünü yapar. İyi organize edilmiş kategoriler ve ek etiketler arasında arama yaptıktan sonra tıklamanız ve indirmeniz yeterlidir.

Tür: Unsplash lisansı altında ücretsiz, Creative Commons Lisansına benzer, atıf gerekmez . Kişisel veya ticari kullanım.

3. Shutterstock

Amerika merkezli Shutterstock, dünya çapında bir milyondan fazla katılımcı tarafından haftalık olarak eklenen 3oo milyondan fazla telifsiz görsele ve 1,5 milyondan fazla yeni stok görsele sahiptir. Ayrıca bazı gerçekten yararlı filtrelere sahiptir: kategoriye bağlı olarak renk, anahtar kelimeler, yaş, pikseller. Çizimler, vektörler, müzik ve videolar da içerir, bu nedenle yaratıcı dürtüleriniz için çok büyük bir seçimdir.

Tür: Ücretsiz kayıt ve denemeden sonra çeşitli yıllık ödeme planları veya görüntü başına ön ödemeli planlar. Bir planınız olduğunda, onu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

4. Adobe Stock

Adobe Stock, çok çeşitli görsellerin yanı sıra şablonlar, videolar, vektörler ve illüstrasyonlar içerir. 100 milyondan fazla görsel, arama, filtreleme (mükemmel seçenekler kümesi) ve kaydetmek için tıklayın.

Tür: 1 aylık ücretsiz deneme, ardından 29,99 ABD Doları ile 249,99 ABD Doları arasında çeşitli yıllık veya aylık abonelik planları ve ardından herhangi bir projede kullanın.

5. Pixabay

Pixabay, 33.000’den fazla katılımcıyla bir milyondan fazla ücretsiz fotoğraf, illüstrasyon, vektör ve video sunuyor. Tüm resimler Pixabay personeli tarafından kontrol edilir ve 26 dilde mevcuttur. Deklanşör stok görüntüleri karıştırılsa da, logoları vardır, bu işlemi finanse etmeye yardımcı olur ve kullanımı ücretsiz tutar.

Tür: Ücretsiz kayıt gereklidir, daha sonra mevcut tüm video ve görüntü dosyaları, atıfta bulunma zorunluluğu olmadan ve ayrıca ticari amaçla kullanılabilir.

6. Burst by Shopify

Shopify tarafından desteklendiği için beklediğiniz gibi binlerce e-ticaretle ilgili stok görsel, Tıkla ve indir, kullanımı kolay, gezinmesi kolay ve her görsel için yüksek veya düşük çözünürlüklü indirme seçeneği.

Tür: Tüm resimler, kişisel ve ticari kullanım için ücretsiz olarak indirilebilir, atıfta bulunulması gerekmez.

7. iStockPhoto

Kanada merkezli iStock çevrimiçi telifsiz, hazır fotoğraf sağlayıcısıdır Milyonlarca fotoğraf, illüstrasyon, küçük resim, video ve ses parçası. Ayrıca sitede oldukça havalı bir editör var.

Tür: Ücretsiz kaydolun, ardından haftada bir ücretsiz fotoğraf, illüstrasyon, video ve müzik klibine erişin. Ardından, gerekli görüntü sayısına bağlı olarak kredi veya zamana dayalı abonelik ücreti.

8. DepositPhotos

Depositphotos herhangi bir temada her kullanım için 60’tan fazla telifsiz fotoğrafa ve vektör görsele ve videoya (yaklaşık 150 milyon dosya) sahiptir. Ayrıca 20 dili destekler ve 24 saat hizmet verir. Bu ticari bir platform ama bazı bedavalara erişebilirsiniz.

Tür: Ücretsiz kayıt, fiyatlandırma planı seçimi, abonelik veya isteğe bağlı.

9. GettyImages

Başka bir ticari platform ama Getty, 35 milyon fotoğrafın kullanımını ücretsiz hale getirdi. Bol görsel, video ve hatta müzikle kesinlikle büyük, ayrıca fotoğraflara çok sayıda özel erişime sahip en yüksek kaliteli stok fotoğraf sitesi olduğu iddia ediliyor.

Tür: Ücretsizler mevcut, paketler halinde ve görüntü boyutuna ve kalitesine bağlı olarak pahalı fiyatlandırma politikası.

10. Gratisography

Kendisini ilginç, yaratıcı görsellerle dolu olarak tanıtan bir stok görsel sitesi. Biraz farklı bir şey arıyorsanız bu sizin için olabilir. Çok büyük değiller ama sadece amaçlarına uygun fotoğrafları seçiyorlar.

Tür: Tamamen Ücretsiz kullanım, ticari veya kişisel projeler.

11. LifeOfPix

LifeOfPix, yüksek çözünürlüklü stok görsellere ve videolara odaklanır. Sadece kaydolun, arayın, tıklayın ve indirin. Üzerinde $ işareti olan Adobe Stock bağlantıları.

Tür: Ücretsiz, ticari veya kişisel kullanım, ancak toplu dağıtım için sınırlı

12. StockSnap

Stocksnap  , çok kullanışlı ve zaman kazandıran farklı stok görsel sitelerinden ücretsiz görseller derler. Ücretsiz kayıttan sonra kolay ve anlaşılır.

Tür: Herhangi bir kullanım için ücretsiz, atıf yok.

13. KaboomPics

Kaboompics, 6 milyondan fazla fotoğraf içeren stok görseller için telifsiz bir hizmettir. Kategori veya renk üzerinden arama yapın, tıklayın ve üç boyutlu indirme seçeneği elde edin; orijinal, orta veya özel. Ayrıca hoş bir dokunuş var, her bir fotoğrafa, Hex sayıları olan tamamlayıcı bir renk paleti eşlik ediyor, kullanışlı.

Tür: Ücretsiz ticari ve ticari olmayan.

14. FreeImages

300000 ücretsiz stok, telifsiz görsel. Her gün veya ticari kullanım için ücretsiz, yüksek kaliteli stok görüntüleri indirin.

Tip: Ticari ve kişisel kullanım için ücretsiz.

15. PhotoDune

PhotoDune, sadece 1 dolardan başlayan, telifsiz fotoğraf ve görseller satan ticari bir sitedir. Öğeler, her dosyanın boyutuna/megapikseline göre fiyatlandırılır.

Tür: Bazı bedavalar, diğer resimler ayrı ayrı fiyatlandırılır.

Harika Çizimler, Vektörler Nerede Bulunur?

Fotoğrafik görüntü varlıklarına baktık, bu nedenle ihtiyacınız olan görsel varlığı yaratmanın başka bir yolu da illüstrasyonlardır. Çizimler, metinde zor olan basitlik ve netlik ile genellikle çok karmaşık olan fikirleri ve konsepti gösterebilir. Buna ek olarak, yaratıcı ve yaratıcı olabilirler ve bu nedenle stil ölçeğinde yüksek puanlar alabilirler. Ayrıca, web sitenizde ve genel olarak işinizde bir ton veya atmosfer oluşturmanıza olanak tanıyan birçok stil ve teknik vardır. Çizgi film, karikatürler, elle çizilmiş, sokak sanatı, grafiti, klasik kurşun kalem, fütüristik, grafik – gerçekten geniş bir seçim. Öyleyse, bir varlık olacak varlıkları bulabileceğiniz bazı fantastik kaynaklara bir göz atalım.

16. GraphicMama

Bir karakter veya karakter demetleri (farklı pozlar, duygular, arka planlar vb.) ve ayrıca infografikler, arka planlar, desenler, logolar veya temalı demetler vb. gibi diğer tasarım demetleri halinde bulunan tüm tekniklerde geniş yüksek kaliteli vektör grafik illüstrasyonları seçimi. Ayrıca özel çalışmalar ve animasyonlu kuklalar. Harika bir seçim.

Tür: Düzinelerce ücretsiz illüstrasyon ve grafik varlığı ve basit lisans türlerine sahip büyük bir premium tasarım paketleri ve varlık koleksiyonu. GraphicMama ayrıca büyük kredi grupları için %80’e varan indirimler sunar, bu nedenle, örneğin, standart fiyatı 32$ olan 241 renkli vektör arka planı paketi , daha büyük bir kredi grubu alırsanız size 8$’dan daha ucuza mal olabilir.

17. VectorCharacters

vectorcharacters.net, bir dizi poz ve duygudaki çizgi film karakterleri için idealdir. Emojiler, küçük resimler, vektör simgeleri de dahil olmak üzere, tümü kategori aracılığıyla aranabilen başka kümeler de vardır. Hepsi ücretsiz güzel bir seçim. çizimler. Tıklayın ve favorilerinizi seçin seti indirin. Baştan sona aynı temel çizimle tutarlılığı korumak için sunumlar için idealdir.

Tür: Ücretli bazı premium ürün bağlantılarıyla birlikte büyük ücretsiz seçim.

18. FreePsdFiles

Çok çeşitli indirilebilir psd dosyaları. freepsdfiles.net grafikler, şablonlar, arka planlar, kartvizitler, el ilanları ve PhotoShop kaynakları dahil olmak üzere her türlü psd varlığını oluşturur.

Tür: Tüm kullanımlar için ücretsiz

19. OpenDoodles

Open Doodles, telif hakkı kapsamında herhangi bir kısıtlama olmaksızın bu görüntüleri herhangi bir amaçla kopyalayabileceğiniz, düzenleyebileceğiniz, yeniden karıştırabileceğiniz, paylaşabileceğiniz veya yeniden çizebileceğiniz bir dizi ücretsiz ilüstrasyondur. Oldukça sınırlı bir seçim ama kaliteli eskizler ve sitede düzenlemenize izin veren bir jeneratör içerir. Bireysel eskizler veya kompozisyon olanlar.

Tür: Kişisel ve ticari için ücretsiz.

20. UseSmash

250’den fazla illüstrasyon, nesneleri karakter, web öğeleri, nesneler veya sahneler olarak kategorize etti. Premium ücretli sürüm 500’ün üzerindedir ve UX ve UI oluşturma araçlarını içerir.

Tür: Ticari ve kişisel veya ücretli premium sürüm için ücretsiz, yılda 99$.

21. Humaaans

Humaaans, bir karakteri kendi ihtiyaçlarınıza, değişen kıyafetlerinize, saç modellerinize, pozlarınıza ve arka planlarınıza göre karıştırmanıza ve eşleştirmenize izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Adobe veya Sketch gibi bir proje tasarım aracına ihtiyacınız olacak ve ardından karıştırmaya başlayacaksınız.

Tip: Ticari ve kişisel kullanım için ücretsiz. Gönüllü ödeme mümkün

22. Absurd.design

Absürt, gerçeküstü çizimler. PNG formatında ücretsiz 15 ücretsiz illüstrasyon, diğer ücretli seçenekler, Çok farklı.

Tür: Tüm kullanımlar için ücretsiz, ancak bağlantı gerektirir, isteğe bağlı üyelik şeması, üç ayda bir 57 ABD doları.

23. DrawKit

SVG illüstrasyonları, ücretsiz olarak iki farklı stilde (renkli veya Siyah-beyaz çizgili) ücretsiz, ayrıca paketler ve animasyonlar içeren birinci sınıf illüstrasyon sistemleri. Vektör düzenleme araçlarıyla düzenlenebilir.

Tür: Ücretsiz veya Premium ücretli

Mükemmel Simgeler Nerede Bulunur?

Simgeler, web sitesi tasarımı için idealdir, açıkça tanımlanabilir ve kasıtlı olarak tanınabilir. Ancak son derece işlevsel olmaları, ne kadar havalı görünebileceklerini unutmamız gerektiği anlamına gelmez. Bu 11 simge varlık sitesi size çok çeşitli yüksek kaliteli seçenekler sunar.

24. FontAwesome.com

Font Awesome, sitesinde 1500’den fazla ücretsiz (bir stil ve ayda 10.000 sayfa görüntüleme ile sınırlı) dahil olmak üzere yaklaşık 8000 simge varlığından oluşan bir galeriye sahiptir. Belirli bir kategori araması yapabilir veya kategori veya stile göre filtreleyebilirsiniz. Kodu zorlamadan değişiklik ve güncellemeler yapmanızı sağlayan çok kullanışlı bir barındırılan kit içerir.

Tür: Yılda 99 ABD Doları karşılığında ücretsiz veya ücretli bir Pro aboneliği.

25. Iconshock.com

2 milyondan fazla stok ikon varlığı ile bu site muazzam bir seçeneğe sahiptir. Düzden izometrike kadar 30’dan fazla stil seçeneği vardır ve iş kategorisine göre çok daha fazla grup set halindedir. Özel tasarım olarak ücretsiz setler indirilebilir. Hepsi boyut ve renk için düzenlenebilir.

Tür: Ücretsiz simgeler kişisel kullanım içindir, Premium ticari kullanım için bir lisansla birlikte gelir (yılda 79 ABD doları veya ömür boyu erişim için 99 ABD doları)

26. Iconstore.co

Çeşitli farklı tasarımcıların simge paketleri, ücretsiz sınırlı seçim ve ücretli tam paket (daha fazla karakter, arka plan pozları, vb.). Kullanımı kolay, basit tıklama ve indirme.

Tür: Küçük bir paket için ücretsiz, tam paket için ödenir (tek tek fiyatlandırılır)

27. FreeIcons.io

Tasarımcıların tasarımları ve varlıkları yüklemeleri için bir platform sitesi, böylece dünyanın her yerinden yaratıcı bir tasarım karışımı elde edersiniz. Tüm biçimleri ve stilleri kapsayan, indirilebilecek ücretsiz simgelerden oluşan devasa bir veritabanı.

Tür: Ücretsiz ancak yazara atıfta bulunulması gerekiyor

28. TheNounProject.com

Dünyanın dört bir yanındaki tasarımcıların simgelerini derleyen ve gruplayan bir Los Angeles sitesi. Satış noktası, büyük bir küresel tasarım çeşitliliğidir. bir milyondan fazla simge, tümü özelleştirilebilir (ekrandan herhangi bir rengi seçebileceğiniz harika renk seçenekleri) ve telifsiz.

Tür: Yazar özniteliği veya Profesyonel gerektiren ücretsiz seçenek, yılda 39,99 ABD dolarıdır, hiçbir öznitelik gerekmez

29. IconFinder.com

Kopenhag merkezli Iconfinder, 15.000’den fazla ücretsiz dahil olmak üzere 4 milyondan fazla simgeye sahiptir. farklı format ve boyutlarda indirmeler mevcuttur. Kategorilere veya stillere göre arama yapın.

Tür: Ücretsiz seçenekler (kısıtlamaları kontrol etmek için lisans filtreleri) veya aylık 9 – 49 ABD Doları arasında değişen çeşitli ücretli seçenekler veya kullandıkça öde.

30. Icons8.com

32 stil seçeneğinde 100.000’den fazla ücretsiz simge ile ücretsizler vardı, ancak bunlar düzenlenemez. Alternatif olarak, düzenlenebilir simgeler ve diğer özellikleri ödeyebilir ve alabilirsiniz. Sitede ayrıca stok fotoğraflar, müzikler ve vektörler var.

Tür: Bağlantı özelliği veya aylık 19,99 ABD Doları veya yıllık 199 ABD Doları ücretli seçeneklerle ücretsiz

31. FlatIcon.com

Flaticon, 64 formatta çeyrek milyondan fazla vektör ikonuna sahiptir, çoğu premium ve ücretlidir, ancak geniş bir freebies koleksiyonu da vardır. Ücretli Adobe stoklarına bazı sponsorlu bağlantılar. Kullanım detaylarını görmek için ikona tıklayın.

Tür: Ücretsiz (kullanım için ayrı ayrı kontrol edin) veya Premium (12 ay için aylık 7,50 Euro veya tek aylar için 9,99 Euro)

32. IconMonstr.com

Iconmonstr, Alman tasarımcı Alexander Kahlkopf’un tek yaratıcı tasarımıdır  . farklı biçim ve tarzlarda 300’den fazla koleksiyona ayrılmış yaklaşık 5000 simge var. Kontrol etmeye değer.

Tür: Ticari ve kişisel kullanım için ücretsiz

33. WebDesignerDepot.com

Webdesignerdepot ünlü bir web tasarım blogudur, ancak bundan daha fazlası sizi harika tasarımlara da bağlar. Bağlantı simgesi kümeleri iyi seçilmiş ve çeşitlidir ve her biri tamamen bireyseldir.

Tür: Diğer sitelere bağlantılar.

34. IconScout.com

Iconscout, illüstrasyonların ve hazır fotoğrafların yanı sıra simgeler de yapar. 2 milyon simge ve 100.000’den fazla ücretsiz simge, tümü telifsiz, kolayca indirilebilir paketlerde. Kullanımla ilgili bireysel lisans kısıtlamaları vardır.

Tür: Ücretsiz (lisans kısıtlamalarını kontrol edin), Yıllık 69$ – 99$ arası fiyat planı seçenekleri.

En İyi Yazı Tipleri Nerede Bulunur?

Yazı tipleri, markanızın büyük bir parçası ve web sitenizin genel görünümü ve hissi haline gelir. Müşterilerinize bir atmosfer duygusu iletirler ve bazen kendinizi geleneksel yazı tiplerini tercih ederken bulmuş olabilirsiniz çünkü sunulan tek şey buydu. Artık değil, bu yazı tipi kaynak varlıklarını kullanırsanız! Web sitenizin daha iyi görünmesine ve daha iyi hissetmesine yardımcı olmak için kaliteli yazı tipleri sağlama konusunda uzmanlaşmışlardır.

35. Dafont.com

Dafont, dünyanın her yerinden tasarımcıların yazı tiplerini arşivler. Alfabetik olarak, yazara veya popülerliğe göre arama yapmak için geniş bir aralık. her yazı tipi ayrı ayrı yazara aittir, bu nedenle kullanımla ilgili açıklama için her indirme düğmesindeki bilgileri kontrol edin.

Tür: Bu web sitesindeki yazı tipleri, yazarlarının mülkiyetindedir ve ücretsiz, paylaşılan yazılım, demo sürümleri veya kamu malıdır. İndirmeden önce kontrol edin.

36. 1001FreeFonts.com

1.000’den fazla ücretsiz yazı tipi ve 10.000’den fazla ücretli yazı tipi (kişisel ve ticari kullanım için). Örnek bir metin yazabilmeniz ve farklı stillerde, renklerde, boyutlarda ve ağırlıklarda oluşturulduğunda görebilmeniz için mükemmel bir arama olanağı.

Tür: İstediğiniz kadar kişisel kullanım için ücretsiz, ancak birkaç shareware yazı tipi de dahildir. İndirdiğiniz her yazı tipinin lisans koşullarını kontrol edin. Tüm kullanımlar için sürümler için ödeme yapılır.

37. UrbanFonts.com

Her biri hakkında ayrı bilgi içeren 8.000’den fazla ücretsiz yazı tipi.

Tür: Ücretsiz, bireysel seçenekler için kullanım kısıtlamalarına bakın. bazı shareware, bazı linkware.

38. FontSquirrel.com

Fontsquirrel, ticari çalışma için lisanslı kaliteli ücretsiz yazılım bulmak için ağı karıştırdı ve bu yazı tiplerini elle seçti ve bunları harika filtrelerle kullanımı kolay bir formatta sunuyor.

Tür: Tüm kullanımlar için ücretsiz.

39. FontFabric.com

Bulgar ekibi fontfabric kendi fontlarını üretti. Örnek metin yazabilir ve tüm yazı tipi efektlerini kontrol edebilir, boyutu artırabilir ve Kiril veya Yunanca yazı tiplerinin yanı sıra genişletilmiş Latince dil seçenekleri vardır. Ayrıca özel tasarımlar sunarlar.

Tür: Tamamen ücretsiz veya özel seçenekler

40. Fonts.Google.com

Ünlü Google yazı tipleri, yazı tipi varlıklarınız için başka bir seçenektir. 135’ten fazla dilde 19 milyar kez indirildiği tahmin edilen yaklaşık 1000 yazı tipi. Tasarımcılar ve süreçleri ve ayrıca kullanım hakkında değerli bilgilerle tamamlayın. Aileleri, ağırlıkları ve komut dosyalarını filtreleyerek ve ayrıca renk temalarını test ederek ve örnek kopyayı gözden geçirerek koleksiyonları özelleştirebilen tasarımcılar, mühendisler ve ortak çalışanlardan oluşan bir ekip tarafından incelenen ve düzenlenen temalı koleksiyonlar

Tür: Tamamen ücretsiz ve açık kaynak.

41. Huertatipografica.com

Arjantinli şirket huertatipographica, hem özel tasarım hem de hazır yazı tipi aileleri sunan yazı tipi uzmanlarıdır. Doğrudan kendi sitelerinden veya Fontsquirrel gibi ajanslar üzerinden indirebilirsiniz.

Tür: Ücretsiz veya özel

42. FreeTypography.com

Genellikle tasarımcı tarafından özel olarak gönderilen güzel bir ücretsiz yazı tipi seçimi.

Tür: Ücretsiz

43. 1001fonts.com

Tür: Tür: İstediğiniz gibi kişisel kullanım için ücretsiz, ancak birkaç shareware yazı tipi de dahildir. İndirdiğiniz her yazı tipinin lisans koşullarını kontrol edin. Tüm kullanımlar ve sürümler için ödeme yapılır.

44. Fontsly.com

Fontsly, süper bir koleksiyona sahip, kategorize edilmiş ve hızlı ve kolay indirme için ayarlanmış ücretsiz fontlar sağlar. İndirmeden önce rengi değiştirin ve sitedeki örnek metin kopyasını inceleyin.

Tür: Bireysel yazı tipi kullanımına bakın.

45. Awwwards.com

Awwwards, profesyonel bir web tasarımı ve geliştirme  rekabet kuruluşudur. Yenilikçi web tasarımının en iyilerini tanımayı ve tanıtmayı amaçlar ve yazı tiplerini içerir Bu, geliştiricilerin başvurabileceği bir web sitesi yarışmasıdır. Orada ücretsiz yazı tipi seçimi size çeşitli bir koleksiyon sunar, ancak şüphesiz kalitede.

Tür: Ücretsiz örnekler

46. We.Graphic

Web tasarımcıları için şablonlar, simgeler, grafik uygulamalar ve tabii ki yazı tipleri dahil olmak üzere varlıklar ve kaynaklar sağlayan çevrimiçi tasarımcılardan oluşan bir kooperatif. Ayrı bir kategori altında ücretsiz fontlar veya farklı lisanslar altında ücretli olanlar var, önce onları kontrol edin.

Tür: Ücretsiz kaynaklar (öznitelik gereklidir) veya ticari lisansla yıllık 20 ABD doları premium üyelik.

47. MyFonts.com

Amerikan merkezli Myfonts, dijital yazı tiplerinin bir distribütörüdür. şimdiye kadar bulunan en geniş yazı tipi seçimine sahip olduğunu iddia ediyor. Bir hesap oluşturup kategorilerine ve örneklerine göz atabilirsiniz. Ücretsiz yazı tipleri vardır veya her biri ayrı ayrı fiyatlandırılır.

Tür: Aylık ücret veya abonelik yok. ancak kullanım için belirli bir lisans satın almanız gerekir.

48. Type-Together.com

TypeTogether, editoryal kullanıma odaklanan, yazı tasarımında mükemmelliğe kendini adamış bir dökümhanedir. TypeTogether, özel tipografi oluşturur veya bir seçenekler kataloğuna sahiptir. Bazı harika dil seçenekleri de dahil olmak üzere adil bir ücretsiz yazı tipi seçimi, ancak diğerleri ücretlidir. Tasarım ve fiyat yapısı hakkında ek bilgi için bir stile tıklayın

Tür: Ücretsiz veya bireysel olarak ödenir.

Arka planlar nerede bulunur

Stok fotoğraf kategorilerindeki birkaç aykırı değer, bu kaynakların her biri kendi yolunda benzersizdir. Eski fotoğraflar, desen görüntüleri ve hatta masaüstü duvar kağıtları gibi hiçbir fotoğraf veritabanının sağlayamayacağı belirli görüntüler için, bu kaynaklar size başka yerde bulamayacağınız bir şey sunmak için burada.

49. Freepik.com

2 milyona yakın arka plan kaynağı ile özellikle kategoriler ve filtreler ile ihtiyacınız olan bir şeyi sitede bulmalısınız. Premium, küçük bir taç simgesi içerir.

Tür: Ücretsiz (en çok gerekli niteliklere ilişkin sınırlamalara bakın) veya Premium (6,99 ila 99,99 Euro için Aylık veya Yıllık)

50. Vecteezy.com

290.977 telif ücretsiz vektör grafiği ve arka planla eşleşen küçük resim, ücretsiz lisans veya profesyonel lisans ile arama yapın.

Tür: Bir  freemium  hizmeti; temel özellikler reklamlar ve sınırlamalarla ücretsizdir, gelişmiş lisanslama seçenekleri ve daha geniş bir içerik seçimi gibi ek özellikler ise ödeme yapan müşterilere sunulur.

51. GraphicsFuel.com

Yalnızca arka planlar için değil, aradığınız arka plan buysa, burası gelmek için iyi bir yerdir. Temel tıklama indirme işlemi.

Tür: Sınırlı ücretsiz veya Premium üyelik ayda 10 ABD doları.

52. GraphicBurger.com

Çeşitli stiller altında kategorize edilmiş güzel seçim, tıklayın ve indirin.

Tür: Kişisel ve ticari için ücretsiz

53. CoolBackgrounds.io

Cool Backgrounds, bloglar, sosyal medya ve web siteleri için ilgi çekici, renkli görüntüler oluşturmaya yönelik bir araç koleksiyonudur. Kendi indirilebilir tasarımınızı bulmanız için harika bir site. Küçük, ancak bir sürü değişkenle ve hala büyüyor.

Tür: Ücretsiz

En iyi patternleri nerede bulabilirim

Arka planlara benzer şekilde, çoğu stok fotoğraf sitesinde desenler var, ancak burada gözümüze çarpan birkaç uzman desen var.

54. PatternDesigns.com

Yaklaşık 600 tasarımcı tarafından 30.000’e yakın desenden oluşan harika bir seçim. Stile veya renge göre filtreleme. Farklı lisans seçenekleriyle sorunsuz ve farklı formatlarda mevcuttur.

Tür: Ücretsiz numuneler, lisansa ve karmaşıklığa bağlı olarak 22,50 Euro – 60 Euro arasında bireysel tasarımlar olarak ödenir.

55. Toptal.com

Üstün yetenekli tasarımcıların çalışmalarını yüklemiş oldukları desen tasarımlarını bulabileceğiniz freelance bir platform.

Tür: Ücretsiz indirmeler mevcuttur ancak kredi gereklidir.

56. Thepatternlibrary.com

Yetenekli tasarımcılar tarafından özgürce kullanabilmeniz için kalıpların derlendiği devam eden bir proje, benzersiz tasarımlarla dolu yavaş yavaş büyüyor.

Tür: Ücretsiz

57. Seamless Pattern Designs by GraphicMama

Harika tasarımlarla dolu devasa bir desen paketi, aslında 1100’den fazla. Her şeyin bir koleksiyonu olan bu kusursuz desenler vektör AI, EPS, PDF ve evrensel PNG dosyalarında gelir.

Tür: 32 $’lık paket satın alındı ​​(artı ücretsiz güncellemeler) Telif hakkı içermeyen, standart lisans. Baskı kullanımı için genişletilmiş lisans mevcuttur.

58. Pattern8.com

İngiltere’de Manchester’dan serbest çalışan bir tasarımcı olan John Rawsterne’den sınırlı sayıda harika dikişsiz desen.

Tür: Ücretsiz, tam kullanım

59. Graphicpear.com

Profesyonel grafikler, şablonlar, maketler, yazı tipleri ve simgelerden oluşan bir kitaplık. bu, sitelerden ürünlere kadar hemen hemen her durumda kullanılabilecek güzel bir kullanışlı desen koleksiyonu içerir.

Tür: Kayıtlı kullanıcılar için ücretsiz (kişisel kullanım) veya Premium (ticari kullanım) aylık 39 ABD doları veya ömür boyu erişim için 89 ABD doları

60. Patternhead.com

pattern8’in kardeş sitesi com , patternhead size dikişsiz desenlerin vektör versiyonlarını veriyor

Tür: Ücretsiz

Maketler (MockUp) nerede bulunur

Bir model, sunumlar veya başka amaçlar için kullanılan bir tasarımın veya ürünün tam boyutlu bir modelidir. Bunu, tasarımınızın gerçek dünyaya yayıldığında gerçekte nasıl görüneceğini göstermenin bir yolu olarak düşünün, bu yüzden harika görünmelerini istiyoruz. Önerdiğimiz & mockup varlık kaynakları şunlardır:

61. Freedesignresources.net

Çok sayıda tasarım sitesine bağlı olan freedesignresources, özellikle ürün tasarımında bazı harika seçenekler sunar. Ticari, kişisel veya %100 ücretsiz lisanslarla filtreleyin, uygun olan ürüne tıklayın ve kullanım hakkında daha fazla faydalı bilgi verilir.

Tür: Her tasarıma bağlı olarak Ücretsiz, Kişisel veya Ticari lisanslar

62. Freebiesbug.com

Şablon, simgeler, yazı tipleri vb. artı maketler. Uygulamalarınızı ve web sitelerinizi sergilemek için harika bir ücretsiz PSD maketleri koleksiyonu. Her maket, gerekli ek bilgileri içerir

Tür: Ücretsiz

63. Unblast.com

Telefon maketleri, paketler, giysiler, el ilanları, posterler vb. dahil olmak üzere harika bir ücretsiz PSD maketleri koleksiyonu. Bunlara bir göz atın.

Tür: Ücretsiz

64. Pixeden.com

Mock-up şablonunuzun oluşturulmasını yalnızca hızlı bir sürükle ve bırak işi yapmak için akıllı nesnelere sahip çok çeşitli tam katmanlı PSD maketleri.

Tür: Ücretsiz veya Premium (ayda 6 ABD doları)

65. Free-mockup.com

Büyük bir PSD maketleri kaynağı, özellikle fotogerçekçi olanlar. Ürün kategorileri arasında rehberlik edin ve indirmek için tıklayın.

Tür: Ücretsiz veya premium

66. Placeit.net

21.000’den fazla farklı maket içeren, ücretli bir anında maket oluşturucu.

Tür:  Ayda 14,95 ABD doları veya yılda 99,95 ABD doları.

67. Mockupworld.co

Dünyanın dört bir yanındaki tasarımcılardan ve ajanslardan özenle seçilmiş maketler bölümü. Her öğe, bir önizleme resmi veya galerisi, ayrıntılı bir açıklama ve doğrudan indirme sayfasına giden bir bağlantı ile birlikte öne çıkar. İstediğiniz güdü kategorisine hızlı bir şekilde gitmek için dizini kullanabilirsiniz. Tüm örnekler katmanlı dosyalardadır ve hızlı sürükle ve bırak düzenlemesi için akıllı nesnelerle donatılmıştır.

Tür: Mockup World dizini ücretsizdir ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın yalnızca özel ve ticari amaçlarla kullanılabilecek görselleri listeler.

Videoları ve Animasyonları nerede bulabilirim?

Bir resim bin kelime söylüyorsa, bir video kaç kelime söylemelidir? Bu klişe bir ifade olabilir, ancak pratikte kesinlikle harikalar yaratıyor. Web sitenizde döngü oluşturacak ve ziyaretçileriniz için bir ortam yaratacak bir stok video ile daha fazlasını söyleyin. Tabii ki, kendi videolarınızı oluşturmak zaman alıcı, pahalı olabilir ve düşük kaliteye neden olabilir, bu nedenle siteniz için hangi alakalı video varlıklarını bulabileceğinizi görmek için bu veritabanlarında arama yapın. Yukarıdaki diğer seçeneklerden bazıları video içeriyor ancak burada birkaç tane daha var.

68. Videohive.net

Tek bir yerde, telifsiz ve profesyonelce oluşturulmuş yaklaşık 1,5 milyon video efekti ve stok görüntü. Ayrıca aynı sitede bulunan müzik ve diğer şablonlar. Her klip ayrı ayrı ücretlendirilir ve görüntü veya efektin teknik ayrıntılarının yanı sıra görüntüye tıklandığında ayrıntılar sağlanır.

Tür: Normal veya genişletilmiş lisanslar için ödenir. Tek kullanımlık veya çoklu kullanım… ayrıntılar için siteye bakın

69. Mixkit.co

Çeşitli video öğelerinin yanı sıra stok müzik ve şablonlar. Basit bir tıklama ve indirme sitesinde her şey için klipler. Çok düzgün bir sistem, harika bir seçim.

Tür: Ücretsiz atıf veya kayıt yok.

70. Videvo.net

Tek bir sitede video, müzik ve hareketli grafikler. Yüksek kaliteli HD’de yaklaşık 30.000 video klip. Bazıları ücretsiz, ancak telif hakkı olmayan bir lisansla ücretli hizmet kullanım sınırları vardır.

Tür: Ücretsiz indirme, yazara atıfta bulunmayı gerektirir, premium sürüm aylık 14,99 ABD doları (artı) veya aylık 24,99 ABD doları (profesyonel)

71. Videoblocks.com

 Aboneliğinize  dahil olan ve tamamen düzenlenebilir , geniş bir telif ücretsiz video seçkisi, 360 derece, ağır çekim, havadan videolar ve hızlandırılmış videolar vb. dahil olmak üzere geniş bir stok klip kitaplığı .

Tür: Aylık 8,25 $ temel (ayda 5 indirme), 16,58 $ aylık sınırsız, 29,08 $ Sınırsız tam erişim

72. Motionelements.com

Ödeme yapıldıktan sonra tüm kullanımlar için telifsiz olan hareket öğeleri, yalnızca video ve efektlerin yanı sıra animasyon ve müzikten oluşan geniş bir seçime sahiptir. Çok çeşitli filtreler kolay gezinmeye izin verir, böylece gerekli tüm ayrıntılarla birlikte doğru klibi bulabilirsiniz.

Tür: İsteğe bağlı, kredi veya aylık 16,50 ABD Doları tutarında abonelik.

73. Videezy.com

Videezy, dünyanın her yerinden her türden stok görüntü oluşturmayı ve paylaşmayı seven yaratıcılardan oluşan bir topluluktur. Kategorileri kullanarak videolara ve after effect şablonlarına göz atabilir ve bunları kreasyonlarınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. Farklı görüntülere sahip ücretsiz veya Pro sürümleri. Pro’nun resimlerde yeşil bir afişi var.

Tür: Kişisel eğitim amaçlı kullanım için ücretsiz sürümler ve atıfta bulunulan veya ücretli profesyonel sürüm -1 kredisi olan reklamlar 19 ABD Doları, 5 kredi 39 ABD Doları, 10 kredi 49 ABD Doları

CSS3 animasyonlarını ve web efektlerini nerede bulabilirim?

CSS, JavaScript veya Flash kullanmadan HTML öğelerinin canlandırılmasına izin verir. Bu oldukça güzel bir seçenek olabilir. Çoğu zaman görünümlerin görünümünü şekillendirmek ve iyileştirmek için. Sunum ve içeriğin ayrılmasını sağlar ve düzenlerin, renklerin ve yazı tiplerinin özelliklerini içerir. CSS, web sayfalarını daha etkileşimli ve kullanıcı için çekici hale getirmek için HTML üzerine kuruludur. CSS paralaks efektleri ve mikro animasyonlar, web tasarımınızı daha ilginç hale getirmenin en önemli yollarından bazılarıdır.

İşte sitenizi canlandıracak varlıkları ve web efektlerini bulabileceğiniz 8 seçim sitesi.

74. FXground.com

FXground, düğmelerden yükleyicilere, karakterlerden ilerleme çubuklarına ve daha fazlasına kadar her şeyin harika örnekleriyle web efektleri ve animasyonlar için ilham verici bir ilham sitesidir.

Tür: İlham sitesi.

75. Pixelbuddha.net

Animasyonlar kategorisi altındaki CSS animasyonu da dahil olmak üzere çoğu grafik tasarımcının varlıklarını kapsayan bir site. Az sayıda ücretsiz animasyonlu yükleyici.

Tür: Bazı freebies veya Abonelik Aylık 10 ABD Doları, yıllık 59 ABD Doları

76. Daneden.github.io

Daniel Eden’in sıçrama, flaş, darbe, lastikBand, sallama, salıncak, tada, yalpalama, jöle, kalp Atışı, sıçramaIn, sıçramaInDown ve indirmeye hazır diğer birçok efekt içeren sitesi.

Tür: Ücretsiz

77. Ianlunn.github.io

Bağlantılara, düğmelere, logolara, SVG’ye, öne çıkan resimlere vb. uygulanacak CSS3 destekli vurgulu efektler koleksiyonu. Kendi öğelerinize kolayca uygulayın, değiştirin veya sadece ilham almak için kullanın. CSS, Sass ve LESS olarak mevcuttur.

Tür: Ücretsiz

78. Zurb.com

Kendi animasyonlarınızı ve geçişlerinizi hızlı bir şekilde oluşturmak için ancak önceden oluşturulmuş öğelerle bir Sass kütüphanesi. Başlamak için Bower veya npm ile Motion UI’yi yüklemeniz gerekir. Paket, kendinizinkini oluşturmanıza izin veren kaynak Sass dosyalarının yanı sıra bir dizi önceden hazırlanmış geçiş ve animasyon içeren bir CSS dosyası içerir.

Tür: Ücretsiz

79. Vivify.mkcreative.cz

Vivify, bir Çek CSS animasyon kütüphanesidir. İndirmek için üzerine tıklamanız çok basit.

Tür: Ücretsiz

80. All-animation.github.io

Projenizi daha seksi hale getirmek için bir dizi CSS3 animasyonu. Bunlar tarayıcılar arası animasyonlardır ancak bu, kaydırıcılar ve 3D efektler gibi sayfalarınızı vurgulayacaktır. Kullanımı kolay.

Tür: Ücretsiz, bağış davet ediyor.

81. Webkul.github.io

Kullanımı hızlı ve kolaydır. Özelleştirmeye izin veren küçük ama güzel bir seçim.

Çözüm

Web kaynakları, nicelik ve bu günlerde kalite açısından akıllara durgunluk veriyor. Bu siteler, indirmesi ve kullanması hızlı ve kolay olan ve tasarımınıza özel bir şey verebilecek çok çeşitli varlıklar içerir, kelimenin tam anlamıyla herkesten bir şeyler vardır. Ücretsiz veya ücretli, premium veya abonelik, her şeyden biraz eklemeye çalıştık. Zamanla değiştikleri için fiyatları ve lisansları kontrol etmek ve ayrıca kullanımla ilgili küçük yazıları okumak önemlidir.

Şimdi, başlamak için harika bir seçiminiz var, onları takip edin ve sizin için en iyisini kaydedin.

Çeviri : https://graphicmama.com/