Eğitimlerimiz

Eğitimleri Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Farklı kuruluşların, birimlerin ve çalışanların farklı ihtiyaçları vardır. Bu nedenle biz de eğitimleri birkaç değişik yolla gerçekleştiriyoruz.  

Özel Ders ( Bire bir eğitim)

kursiyere özgü program yapılarak icra edilen, kaliteli öğrenme metotlarından birisidir.    Öğrenci-öğretmen ilişkisinin en verimli hali özel ders sistemi ile verilecek birebir eğitimdir. Zira her öğrenci kendine özgü kişiliğe, algılama kapasitesine, öğrenme tekniğine sahiptir ve her öğrencinin kendi karakteri, eğilimleri, birikimi, derse yönelik arzusu ve ilgisi onu, diğer öğrencilerden ayıran bireyselliğini meydana getirerek kendisine özgü bir eğitim alanı oluşturur.

Kuruluş içi / Firmaya Özel Eğitim

Bu seçenek, eğitimin kuruluşunuza özel olarak ve personelinizin eğitim becerilerini gösterecekleri bir ortamda ve çalışma arkadaşları ile alacakları şekilde tasarlanmıştır.Öte yandan kuruluşlar da, personelini eğitime gönderdiğinde oluşan masraftan ve işlerin aksaması ihtimalinden kendini korumuş olur. Ayrıca, özel ve gizli bilgilerini kaybetme riskini de azaltmış olurlar.

Uzaktan Eğitim

Uzaktan eğitim, eğitiminizi evinizden çıkmadan programlanmış saatler içinde bilgisayardan bilgisayara direk bağlantı yöntemi (video konferans) ile birebir kendi çalışma alanınızda aldığınız eğitim sistemidir.

Adobe Illustrator Adobe Indesign
Adobe Photoshop 3ds Max