Dijital Pazarlama Hizmetleri

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motorlarının doğal sonuçlarında web sitenizin yükselebilmesi için yapılan çalışmalara arama motoru optimizasyonu denir. SEO, temel olarak site içi optimizasyon ve site dışı optimizasyon olarak ikiye ayrılmaktadır. Her iki optizasyon konularında gerekli düzenlemeleri yaparak. Sitenizin aramalarda ön planda olmasını sağlıyoruz.
Tüm sertifikalarına sahip olduğumuz Google Analytics bilgimizi sizin için kullanıyor, Sitenizi ziyaret edenler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz..

Google Adworks Reklam

Temelinde bir açık arttırma sistemine dayanan Google Adworks sistemi içerisindeki anahtar kelimelere verilen teklif tutarları ve reklam verene ait kalite puanı, reklamlara ait sıralamayı belirliyor. Bu karmaşık ve optimizasyon temeline dayalı sistemi müşterilerimiz adına biz yönetiyoruz. Bu sayede toplam reklam giderleri azaldığı gibi, geri dönüş oranları da artıyor.

Blog İçeriği Üretimi ve Yönetimi

Artık, iyi bir içerik stratejisi olmayan, sayfalarında faydalı içerikler üretemeyen şirketler, hem sosyal medya hem de SEO açısından rakiplerine göre geride kalıyor. Bu sebeple artık her şirketin bir “içerik stratejisi” olmalı.

Bu nedenle web sayfanız için blog içerikleri üretiyor, böylelikle hem arama motorlarından hem de sosyal medyadan web sitenize ziyaretçiler gelmesini sağlıyoruz. Sonuç olarak hem markanızın tanınması hem de arama motorları açısından daha değerli bir site haline gelmesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetiminde en önemli ve yaygın kullanılan mecralar, Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube, Instagram olarak sayılabilir. Sosyal Medya platformları markalar için günümüzde ciddi bir pazarlama aracı haline geldiği aşikar. Bu mecralarda, metin ve görsellerin hazırlanması doğru kitlelere iletilmesi, yönetimi, reklamları ve danışmanlık hizmetlerini sizin adınıza hazırlıyoruz.

Facebook Reklam

Facebook, dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan sosyal platformlardan birisidir . Bu sebeple Facebook üzerinde yapılacak doğru hedefleme ve doğru iletişim ile, markanıza bilinirlik ve satış getirecektir.

Facebook’da reklamın en önemli avantajı hiç şüphesiz, eşsiz demografik hedefleme özelliğidir. Hedef kitlenin yaş, cinsiyet, şehir, okul, sevdiği şeyler, katıldığı gruplar vb… bir çok özelliğine göre hedefleme yaparak, reklam gösterimi yapmamız mümkündür.