Hakkımda

Yaratıcı fikirlerimi güncel tasarım trendleriyle birleştirerek, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş, profesyonel bir tasarımcıyım. Özgün bakış açısıyla ele aldığım tüm çalışmalarımın ortak noktası, ideal reklam çözümü olmasıdır. Kurumunuz için fikirler üretip reklam konusunda maksimum düzeyde performans elde etmenizi amaç edinirim çünkü benim için her proje yeni bir heyecan kaynağıdır.

Hayal ettiğiniz görsel etkiyi, en göz alıcı şekilde hedef kitlenize sunmak için çalışıyorum.

30 yılı aşmış bir çalışma temposu içinde masaüstü yayıncılık, grafik tasarım, matbaa, renk ayrımı alanlarında çalışmalar yürüttüm.

Bir çok matbaaya, reklam ajansına, desinatörlere, şirketlere Adobe Programları, Baskı öncesi hazırlık, yayıncılık, ve pdf konulu eğitimler verdim.

Kurucusu olduğum Kırmızı Tasarım Ltd. Şirketi bünyesinde yayın hayatını iki yıl boyunca devam ettiren ve minimum 80 sayfa hazırlanarak sadece yetkin ağızlardan sağlıkla ilgili bilgilere yer veren Kırmızı Çoçuk Aile Sağlığı Dergisi’nin imtiyaz sahipliğini ve sanat yönetmenliğini yaptım.

Halen Masaüstü yayıncılık, dijital medya ve fotoğrafçılık alanlarında freelance çalışmalar üstlendiğim gibi fotoğraf, tekstil ve grafik mesleği ile ilgili konulara ilişkin program eğitimleri vermekteyim.

Peki neden freelance çalışma sistemini tercih ediyorum? hayatının ağır gündelik işleyişinde, yapılan tasarım işlerinin proje odaklı olmayıp, “günü kurtarmak” amacıyla yapılıyor olmasına çoğu kez şahit oldum. Bu sebeple freelance çalışmanın hem işe, hem de işleyişe faydalı olacağına inandım.
Sizin dışınızda olup, sizin içinizde gibi çalışan ve yapılan tüm işlere profesyonellik katan bu sistemi, eminim ki siz de seveceksiniz.

Bu sayfaları çalışmalarıma kaynak göstermek için kullanacağım gibi
Sanat, Tasarım, Teknoloji ve hayata dair bilgi paylaşımları içeren yazmaya değer gördüğüm farklı konularda bilgi, gözlem ve habere dayalı yazılarımı da sizlerle paylaşmayı arzu ediyorum.

İş Deneyimi için tıklayınız      Portfolyo için tıklayınız

Tanışmak, bilgilerimizi paylaşmak  ve uzun soluklu çalışmak üzere…