4 – 7 Kasım tarihleri arasında 2. kez gerçekleşen Babylons & IAAF 2. Sanat ve Antika Fuarı, İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda sanatseverlerle buluştu.

Plastik ve görsel sanatlara kadar birçok eserin sergilendiği fuar, ünlü piyanist Gülsin Onay’ın 3 Kasım Çarşamba günü verdiği piyano resitali eşliğinde gerçekleştirilen VİP kokteyl ile başlamıştı.

Babylons & IAAF 2. Sanat ve Antika Fuarı, İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda sanatseverlerle buluştu. Vakt-i Fener’in de bulunduğu bu organizasyonda birçok eser ve antika parçalar gösterime çıktı.

Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı, çağdaş sanat galerilerine, sanatçılara, antikacılara, koleksiyonerlere ve sanatseverlere farklı bir deneyim yaşatıyor. Demos Fuarcılık tarafından Babylons NFT Pazaryeri’nin katkılarıyla sanat dünyasının saygın isimlerine ve eserlerine ev sahipliği yapan organizasyon, tarihimize iz bırakmış antika ve NFT eserleri bir araya getirme özelliği taşıyor.

Fuar kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları, İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda düzenlenecek “Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı”na 107 yıllık tarihin izlerini taşıyan tiyatro afişleriyle katılıyor.

Ayrıca 1907 yılından günümüze gelen tarihiyle Fenerbahçe Spor Kulübü’nü anlatan görsel biyografi Vakt-i Fener sporseverlerle buluştu. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği eser, kültür sanat projesi olmasının yanı sıra 114 yıllık geçmişe ışık tutma özelliği taşıyor.

İstanbul, 4 – 7 Kasım tarihleri arasında 2. Kez ‘Babylons & IAAF Sanat ve Antika Fuarı’na ev sahipliği yapıyor. Demos Fuarcılık tarafından Babylons NFT Pazaryeri’nin katkılarıyla İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda gerçekleşen organizasyon, yerli ve yabancı birçok sanatçıyı ve eseri tek çatı altında buluştururken, sergilenen antika parçalar ile de sanatseverleri geçmişe, NFT koleksiyonuyla geleceğe yolculuğa çıkarttı.

7 Kasım 2021 Pazar Son Gün…

Pazar günü için mükemmel bir aktivite sizi bekliyor olabilir…